Potrebujete zmerať zrak alebo vás zaujali naše kompletné okuliare už od 49,50 Eur ?
Pokiaľ ste aspoň na jednu z otázok odpovedali ÁNO, nižšie v článku sa dozviete informácie, ktoré vás potešia.

 

Potrebujete zmerať zrak rovnako odborne ako u očného lekára?

Pokiaľ áno, nebojte sa. Uvidíte, že k nám prísť môžete (aj neočkovaný).  Rezervujte si meranie zraku online tu: https://optikamania.sk/rezervacia-merania/ alebo zavolajte na 0800 183 183 . Zrak je predsa len jeden. Profesionálni optometristi vám bezplatne odmerajú zrak najmodernejšími prístrojmi. Prostredníctvom fokometra zmerajú okuliare, ktoré nosíte a skontrolujú vaše videnie. Nenechajte sa odbiť a príďte si zmerať zrak ešte dnes a to ZADARMO.


Áno. Kompletné okuliare môžete mať u nás už za 49,50 Eur.

Chápeme situáciu, s ktorou sa aktuálne stretáva množstvo našich zákazníkov. Aj preto sme pripravili špeciálnu ponuku. Kolekciu prémiových okuliarových rámov, ku ktorým vám dáme okuliarové šošovky svetovej značky Kodak úplne ZADARMO.

Čo všetko vás čaká? Meranie zraku, výber vhodného okuliarového rámu a dioptrických šošoviek. Nové okuliare môžete mať tak rýchlo a tak jednoducho iba u nás.

 


Nezabudnite!
Všetky slnečné okuliare a okuliarové rámy zakúpené u nás do 31.12.2021 sú s garanciou výmeny ✅ až do 31.1.2022.
A váš výber 🎁 máte poistený!

Pre muža

Tento rok opäť ponožky pod 🎄? Prekvapte vášho muža a darujte mu napr. slnečné okuliare 🎁! Značka Serengeti, ktorá má technologicky najvyspelejšie šošovky na svete zmenia jeho pohľad na svet i na vás.  Dámy, s výberom tých správnych slnečných okuliarov pre neho vám radi poradia naši skúsení predajcovia. Nebojte sa a navštívte našu prevádzku.


Pre ženu

Aký je ideálny darček pre ženu? To je otázka, na ktorú vie odpovedať len obdarovaná. Každá žena však má rada módu, každá žena chce dobre vyzerať.  Oslňte ju slnečnými okuliarmi Guess, Gant, Marciano,  Swarovski, Serengeti, RayBan a mnohými inými svetovými značkami, ktoré máme v ponuke. Páni nebojte sa, navštívte našu prevádzku a my vám radi poradíme.


Pre najdôležitejších

Ježiško to má s darčekmi pre tých najdôležitejších 💝 každý rok ťažké. My v Optike Mania vám to uľahčíme a Ježiškovi pomôžeme s výberom.

Okuliare z ohybného, avšak odolného materiálu, ktoré prežijú nejeden pád. Púzdra na okuliare s detskými vzormi a okluzory so zaujímavými motívmi spravia z nosenia okuliarov zábavu.


Pre cyklistu

Aerodynamika je priateľ vášho cyklistu. Príďte k nám, do Optiky MANIA, vybrať darček pod 🎄 pre vášho cyklistu, či cyklistku.

Aerodynamické, fotochromatické, s vymeniteľnými šošovkami, odľahčené, dámske či pánske. Značky Bollé, Cébé, R2, Relax a množstvo iných. Viac informácií vám radi povedia naši predajcovia.


 

Nájsť darček na poslednú chvíľu je niekedy naozaj ťažké. Máme riešenie!

Viete, že váš milovaný/á potrebuje nové okuliare? Nechcete riskovať nesprávny výber? Podarujte darčekovú poukážku a všetko ostatné už nechajte na nás. Darčekovú poukážku je možné zakúpiť osobne na našich predajniach po celom Slovensku alebo prostredníctvom nášho e-shopu tu: https://www.maniashop.sk/sk/poukazka-mania

 


Na všetkých predajniach Očnej Optiky MANIA platia prísne hygienické opatrenia nariadené vládou.

Aktuálne otváracie hodiny nájdete tu: https://optikamania.sk/otvaracie-hodiny/

Tím Očnej Optiky MANIA

 

Prečítajte si viac

Novinky a akcie, ktoré vašim očiam nemôžu ujsť.