Top značky slnečných okuliarov

Vyberáme pre vás okuliare svetových značiek. Vyskúšať si ich môžete na ktorejkoľvek z 19 predajní po celom Slovensku.

Ana Hickamnn - Brazílska modelka, ktorá začala svoje pôsobenie vo svete módy v roku 1996 v San Paulo. V roku 1998 sa stala populárnou modelkou v Paríži a New Yorku a začala pracovať s najznámejšími módnymi návrhármi a tiež s niektorými s najvýznamnejších stylistov na svete. Pracovala pre VICTORIA´S SECRET, BLOOMINGDALES, CLAIROL, L´OREAL a NIVEA.

Viac o značke

Zobraziť ponuku

GUESS. Značka založená v roku 1981 bratmi Marciano, ktorí opustili juh Francúzska kvôli americkému snu. Inšpirovaní európskym vplyvom, ktorý sa spojil s ich inovatívnym prístupom znamenal v odevnom priemysle veľkú zmenu. Vízia týchto bratov posunula značku za nové hranice. Značka Guess sa stala symbolom mladého, sexy a dobrodružného životného štýlu. Vo svojich nadčasových a ikonických reklamných kampaniach po celé desaťročia táto značka vyzývala ľudí, aby snívali. Dnes je Guess globálna lifestylová značka, ktorá ponúka širokú škálu oblečenia a doplnkov.

Viac o značke

Zobraziť ponuku

Ray-Ban je najoriginálnejšia a najznámejšia značka okuliarov na svete s jedinečným životným štýlom a nekonvenčnosťou. Nadčasovosť, autenticita, jedinečnosť a odvaha – to je svet značky Ray-Ban.

Viac o značke

Zobraziť ponuku

Tommy Hilfiger je jeden z najžiadanejších amerických módnych návrhárov. Vlnu nevídaného záujmu o výrobky tejto značky spustil hlavne u mladých černochov, ktorých dovtedy špičkoví módni dizajnéri nedokázali ovplyvniť.

Viac o značke

Zobraziť ponuku

Značka Prada bola založená v roku 1913 v Miláne. Sídlila v prestížnej Galleria Vittorio Emanuele II. Prada spočiatku vyrábal exkluzívnu, štýlovú batožinu, doplnky a luxusný tovar, ktorý bol z jemných materiálov a mal sofistikované prevedenie. Jeho firma sa rýchlo stala favoritom medzi talianskou aristokraciou a európskou elitou. V roku 1919 sa Prada stal oficiálnym dodávateľom talianskeho kráľovského domu.

Viac o značke

Zobraziť ponuku

V roku 1903 sa William Harley spojil s Arthurom, Williamom a Walterom Davidsonom s cieľom postaviť svoj prvý motocykel v malej kôlni na dvore v Milwaukee. Na uskutočnení tejto myšlienky pracovali nielen po nociach, ale aj víkendoch. Ručne vyrábali súčiastky, aby zostrojili svoje prvé tri motocykle. Ich tvorba sa stala nielen súčasťou svetových diaľníc, ale aj symbolom slobody, dobrodružstva a osobitosti.

Viac o značke

Zobraziť ponuku

Značka Marciano bola založená v roku 2004 a je prvým rozšírením značky Guess. Kolekcia je odvážna a sexy no napriek tomu ponúka vysoko sofistikovaný štýl, ktorý predstavuje čistý pôvab.

Viac o značke

Zobraziť ponuku

Značka GANT je pretkaná bohatou tradíciou výroby neformálneho oblečenia vysokej kvality. Spája americkú ležérnosť s európskou eleganciou. Jej hodnoty sú nerozlučne späté s autentickým dedičstvom amerického východného pobrežia, pochádzajúcim z roku 1949, kedy bola spoločnosť založená. Odvtedy sa ďalej vyvíjala, načerpala inšpiráciu z Európy nielen v oblasti látok a návrhov, ale aj v oblasti mestského životného štýlu.

Viac o značke

Zobraziť ponuku

Ikonická značka Dolce&Gabbana vznikla v roku 1980, keď sa Domenico Dolce a Stefano Gabbana zoznámili v módnom ateliéri značky Armani v Miláne. Od tej doby "pomáhajú hviezdam vyzerať ako hviezdy".

Viac o značke

Zobraziť ponuku

Vďaka svojej originálnej DNA sa značka stala svetovou ikonou lifestylu. Od svojho založenia v roku 1978 dosiahla spoločnosť DIESEL mimoriadny rast a z popredného priekopníka v oblasti džínsov sa dostala do sveta prémiového oblečenia na bežné nosenie, ktoré sa stalo skutočnou alternatívou uznávaných luxusných značiek. Filozofia značky DIESEL zostala rovnaká ako v deň jej vzniku: Renzo Rosso predstavoval značku, ktorá bude znamenať vášeň, osobitnosť a vyjadrenie pocitov.

Viac o značke

Zobraziť ponuku

Ďalšie značky

Pozrite si ponuku ďalších značiek dioptrických a slnečných okuliarov a vyberte si tie jedinečné pre seba.