Top značky slnečných okuliarov

V ponuke máme okuliare svetových dizajnérov. Originálne a nadčasové. Pretože slnečné okuliare slúžia nielen na ochranu vášho zraku, ale sú aj módnym doplnkom.

GUESS. Značka založená v roku 1981 bratmi Marciano, ktorí opustili juh Francúzska kvôli americkému snu. Inšpirovaní európskym vplyvom, ktorý sa spojil s ich inovatívnym prístupom znamenal v odevnom priemysle veľkú zmenu. Vízia týchto bratov posunula značku za nové hranice. Značka Guess sa stala symbolom mladého, sexy a dobrodružného životného štýlu. Vo svojich nadčasových a ikonických reklamných kampaniach po celé desaťročia táto značka vyzývala ľudí, aby snívali. Dnes je Guess globálna lifestylová značka, ktorá ponúka širokú škálu oblečenia a doplnkov.

Viac o značke

Zobraziť ponuku

Ray-Ban je najoriginálnejšia a najznámejšia značka okuliarov na svete s jedinečným životným štýlom a nekonvenčnosťou. Nadčasovosť, autenticita, jedinečnosť a odvaha – to je svet značky Ray-Ban.

Viac o značke

Zobraziť ponuku

Tommy Hilfiger je jeden z najžiadanejších amerických módnych návrhárov. Vlnu nevídaného záujmu o výrobky tejto značky spustil hlavne u mladých černochov, ktorých dovtedy špičkoví módni dizajnéri nedokázali ovplyvniť.

Viac o značke

Zobraziť ponuku

Príbeh značky Polaroid začal v roku 1929, keď Edwin Land, v tom čase študent na Harvarde, patentoval prvý polarizačný filter na svete. Dnes je Polaroid svetovou jednotkou v oblasti technológie polarizovaných šošoviek a jednou z najdôveryhodnejších značiek očnej optiky. Kolekcia očnej optiky Polaroid kombinuje módu s unikátnou technológiou v mimoriadne atraktívnom pomere cena/výkon.

Viac o značke

Zobraziť ponuku

Značka Marciano bola založená v roku 2004 a je prvým rozšírením značky Guess. Kolekcia je odvážna a sexy no napriek tomu ponúka vysoko sofistikovaný štýl, ktorý predstavuje čistý pôvab.

Viac o značke

Zobraziť ponuku

Značka GANT je pretkaná bohatou tradíciou výroby neformálneho oblečenia vysokej kvality. Spája americkú ležérnosť s európskou eleganciou. Jej hodnoty sú nerozlučne späté s autentickým dedičstvom amerického východného pobrežia, pochádzajúcim z roku 1949, kedy bola spoločnosť založená. Odvtedy sa ďalej vyvíjala, načerpala inšpiráciu z Európy nielen v oblasti látok a návrhov, ale aj v oblasti mestského životného štýlu.

Viac o značke

Zobraziť ponuku

Ikonická značka Dolce&Gabbana vznikla v roku 1980, keď sa Domenico Dolce a Stefano Gabbana zoznámili v módnom ateliéri značky Armani v Miláne. Od tej doby "pomáhajú hviezdam vyzerať ako hviezdy".

Viac o značke

Zobraziť ponuku

Bollé dodáva tie najkvalitnejšie slnečné okuliare rovnako ako aj okuliare zaisťujúce perfektný výkon a ochranu. V spoločnosti Bollé neustále vylepšujeme našu ochrannú známku. Práve vďaka kombinácii pohodlia, módy a komfortu sú výsledkom jedny z najmodernejších a technologicky najvyspelejších okuliarov v priemysle.

Viac o značke

Zobraziť ponuku

Technologicky najvyspelejšie slnečné okuliare vám pomôžu žiť slobodne a s jasným pohľadom

Viac o značke

Zobraziť ponuku

Ďalšie značky

Pozrite si ponuku ďalších značiek slnečných a dioptrických okuliarov a vyberte si tie jedinečné pre seba.