NORDIC VISION SCREEN GLASSES 
OKULIARE S OCHRANNÝM FILTROM PROTI MODRÉMU SVETLU URČENÉ PRE SLEDOVANIE OBRAZOVIEK

Čoraz viac ľudí vníma modré svetlo ako negatívum, avšak netuší, ako sa voči nemu môže brániť. Vieme, čo za to môže, a ako Vám s tým pomôcť. Odpoveďou sú okuliare s ochranným filtrom proti modrému svetlu.

Zo všetkých strán sa na nás valí informácia, že modré svetlo narúša spánok, poškodzuje oči a znižuje kvalitu života. Niečo na tom pravdy je. Pokiaľ denne sedíte za monitorom počítača, dlhé hodiny pozeráte na svoj smartfón alebo pracujete v prostredí s umelým osvetlením, je úplne na mieste začať premýšlať nad ochranou proti modrému svetlu, pretože modré svetlo môže spôsobiť viacero zdravotných komplikácií.

Bežný človek strávi denne v priemere 11 hodín  pred  obrazovkami smartfónov, počítačov alebo televízie čím sa vystavuje nežiadúcim účinkom žiarenia (modrého svetla), čo preukázateľne spôsobuje myopiu (krátkozrakosť), insomniu (nespavosť), suché oči, neschopnosť koncentrácie alebo bolesti hlavy. Filter na modré svetlo eliminuje toto škodlivé žiarenie a tým chráni vaše oči a mozog.

Najlepším riešením sú okuliare s ochraným filtrom proti modrému svetlu. S takýmito okuliarmi rozhodne nič nepokazíte. Práve naopak, ochránia váš zrak a popritom budete aj skvelo vyzerať.

Kolekcia Nordic Vision Screen Glasses zahŕňa modely s dioptriou, ktoré majú 100% UV ochranu šošovky, antireflexnú vrstvu, ktorá eliminuje nepríjemné svetelné odrazy od lesklých povrchov a zvyšuje optickú čírosť šošovky ako aj hydrofóbny povlak. Vyznačujú sa tiež kvalitným spracovaním rámov vyrobených z ultraľahkého felxibilného materiálu TR90, ktorý zvyšuje komfort a odolnosť, a asferických šošoviek vyrobených z organického materiálu, ktorý absorbuje viac než 50% škodlivého modrého svetla emitovaného z obrazoviek.

Kolekcia zahŕňa 4 unisex modely s dioptriou od +0.00 do +3.00, v ktorej si nájde každý presne to čo hľadá. Okuliare sú balené v kartónovom obale z tvrdeného papiera,  a sú dodávané s mäkkým látkovým puzdro a handričkou zdarma.Okuliare Nordic Vision nájdete vo vybraných prevádzkach: Forum Poprad, Hypermarket Tesco Banská Bystrica, Hypermarket Tesco Galéria Nitra, Hypermarket Tesco Košice, MAX Trenčín, Hypermarket Tesco Nové Zámky, VIVO! Bratislava, Tesco Levice, OC City Market Ružomberk alebo na našom e-shope https://www.maniashop.sk/sk/dioptricke-ramy?f2=pocitac

Prečítajte si viac

Novinky a akcie, ktoré vašim očiam nemôžu ujsť.