Okuliarové rámy za polovicu!
Aj tie detské!

To, že za okuliarový rám u nás zaplatíte len polovicu, neznamená že dostanete polovicu okuliarov. Áno je to tak, zľava až 50% na okuliarové rámy. V našej naozaj širokej ponuke nájdete kúsky od svetových značiek ako: Guess, Gant, Harley Davidson, Swarovski, Diesel až po extravaganciu v podobe značky KreuzbergKinder. 

Viac ako 400 modelov okuliarových rámov svedčí o tom, že u nás si vyberie naozaj každý. Pokiaľ máte pocit, že sa z takto širokej ponuky nebudete vedieť rozhodnúť, ktorý model okuliarového rámu vám najlepšie vyhovuje resp., ktorý vám najviac pristane, nemajte obavy. Náš vyškolený personál Vám odporučí ten najlepší model pre Vás. Roky skúseností nám „vycibrili“ ako oko tak aj vkus.  

Zľava sa taktiež vzťahuje na okuliarové rámy s polarizačným klipom pre 100% ochranu Vašich očí. Viac o zľave až 50% na okuliarové rámy sa dozviete na našich prevádzkach..

ALEBO

55% zľava na multifokálne okuliarové šošovky

Vidieť jednými okuliarmi na akúkoľvek vzdialenosť? Samozrejme. Pre tých, ktorí si chcú dopriať čo najväčší komfort pre svoje oči a to v podobe multifokálnej šošovky, máme skvelú správu. Vďaka našej výhodnej ponuke si túto možnosť môže dopriať každý. Vymeňte troje okuliare za jedny vďaka Očná Optika MANIA a využite zľavu 55% na multifokálne okuliarové šošovky. Vybrať si môžete spomedzi dioptrických šošoviek s antireflexnou úpravou, modrým filtrom alebo UV filtrom, samozafarbujúcou sa šošovkou alebo slnečnou dioptrickou šošovkou so 100% UV filtrom.

Multifokálne šošovky sú šité na mieru pre každého jedného z Vás.  Náš odborný personál Vám pomôže s výberom a taktiež Vám predstaví všetky dostupné možnosti videnia, ktoré multifokálne šošovky ponúkajú.

Zľava sa vzťahuje na kompletnú dioptrickú zákazku.

Vybavte všetko jednoducho, rýchlo a bez čakania na jednom mieste.

Tak neváhajte a využite jednu z týchto možností. A nezabudnite! Keď už sa k nám chystáte, objednajte sa na meranie zraku. Je to predsa zadarmo.