Je možné mať za 49,50€ naozaj kvalitné dioptrické okuliare?

Túto otázku si kladie množstvo zákazníkov, keď započujú tak nízku cenu. Práve preto sme sa rozhodli s našimi dioptrickými okuliarmi značky OPTISIA v cene do 50 Eur zapojiť sa v rádiu Vlna do rubriky s názvom „Overte to s nami!“. Kto iný dokáže na túto otázku odpovedať lepšie, ako tí, ktorí tieto okuliare už testovali a to „na vlastné oči“?

Piati náhodne vybraní poslucháči, ktorí sa zapojili do výzvy na testovanie v rádiu Vlna, testovali nie len dioptrické okuliare značky OPTISIA do 50€ vrátane skiel, ale aj celý proces nákupu dioptrických okuliarov. 

Vypočujte si nezávislé recenzie poslucháčov!

Už niet pochýb! Dioptrické okuliare značky OPTISIA za 49,50€ spĺňajú všetko to, čo od dioptrických okuliarov očakávate. Ako uviedol poslucháč Luboš: „… za tú cenu si kúpim rovno dvojo okuliarov„. Značka OPTISIA ponúka v bezkonkurenčnej cene nie len kvalitný okuliarový rám, ale aj dioptrické sklá. Aj podľa poslucháčky Márie je cena je veľmi výborná, ešte nemala v takejto cene okuliarový rám plus sklá.  Mať naozaj kvalitné dioptrické okuliare, ktoré nenarobia vo vašej peňaženke prievan je možné. Navštívte naše prevádzky po celom Slovensku alebo vyskúšajte z pohodlia domova, ako vám sedia okuliare cez virtuálne zrkadlo na optisia.sk. Ako vraví poslucháčka Zuzana je to veľmi jednoduché a intuitívne.

Chcete mať aj vy rovnako pozitívnu skúsenosť ako poslucháči rádia Vlna a naši zákazníci?

Tak navštívte ešte dnes našu očnú optiku a pýtajte sa na dioptrické okuliare značky OPTISIA len za 49,50€ alebo vyskúšajte nakupovanie budúcnosti online na optisia.skPomocou virtuálneho zrkadla si viete vyskúšať všetky modely okuliarov v pohodlí domova. S výberom toho správneho modelu vám vie pomôcť celá rodina a navyše to môže byť aj riadna zábava.