Nákup so zľavou až 15%

Pri prvom nákupe získate okamžitú zľavu 5%. Za každý ďalší nákup v hodnote 100 EUR (aj kumulovaný) získate špeciálny bonus v podobe darčekovej poukážky, a to v hodnote 10 EUR. Darčeková poukážka je prenosná a môžete ju využiť bez výnimky pri každom ďalšom nákupe aj na akciový tovar a výpredajové produkty. Platnosť poukážky je 30 dní od dátumu jej vystavenia. Takýmto spôsobom získavate jedinečnú zľavu až 15%.

Garancia najnižšej ceny v meste

Ak nájdete rovnaký produkt u iného predajcu vo vašom meste za nižšiu cenu ako je v Optike MANIA, garantujeme vám zníženie hodnoty produktu v našej predajni na nižšiu cenu ako je konkurenčná.

Servis zadarmo

Úprava rámu, výmena skrutiek matíc a sedielok, pravidelná údržba a doťahovanie skrutiek je zadarmo iba pre majiteľov MANIA BonusCard.

Najmodernejšia technológia čistenia okuliarov zadarmo

Dokonalá, jemná a životnosť predlžujúca ultrazvuková technológia čistenia okuliarov je bezodplatná pre všetkých držiteľov MANIA BonusCard.

Včas informovaný

Elektronický newsletter s novinkami, akciovými ponukami a pozvánkami môžete dostávať do vašej e-mailovej schránky, stačí pri registrácii vypísať e-mailovú adresu. Tak máte možnosť získať najnovšie informácie, rady a zaujímavosti skôr ako ostatní a dostať sa k najnovšej kolekcii medzi prvými.

Meranie UV filtra okuliarov zadarmo

Viete kedy je slnko pre vaše oči škodlivé? Majú Vaše okuliare UV filter? Zadarmo a kedykoľvek si príďte do Optika MANIA zmerať UV ochranu svojich okuliarov, a to skutočne za okamih. Naviac poradíme, ako mať vaše oči v bezpečí pred škodlivým slnečným UV žiarením.

MANIA BonusCard – žiadna príťaž, iba výhoda

Zbieranie bodov je veľmi jednoduché. Vaša MANIA BonusCard nemusíte mať stále so sebou, nie je nutné sa ňou preukázať pri platení za nákup. Stačí uviesť svoje meno a adresu a o zľavy a výhody neprídete.

Predĺženie doby výmeny tovaru

Ak ste si kúpili tovar s MANIA BonusCard, je možné ho nepoužitý a nenosený vymeniť za iný v lehote do 7 dní. Stačí byť držiteľom MANIA BonusCard a mať odložený pokladničný blok.