Týždeň zliav na všetky slnečné okuliare práve začal!

Milí zákazníci,

historicky sme tak vysoké zľavy počas leta na slnečné okuliare ešte nemali. Rozhodli sme sa tak, pretože chceme, aby ste si dovolenku užili s pohľadom na more, pláž či hory bez nepríjemného oslnenia, aby boli vaše oči v bezpečí a aby slnečné okuliare boli pre vás radosťou, nie finančnou starosťou. Zľavy 20, 50 a dokonca až 70% sa týkajú celého sortimentu slnečných okuliarov. To znamená, že u nás nakúpite ultra výhodne. A pozor! Garantujeme vám, že pokiaľ nakúpite napr. dvoje slnečné okuliare, váš nákup bude tak ultra výhodný, že o tom budete chcieť povedať každému. Pretože nakupovať viac alebo vo dvojici sa oplatí. Zistite viac o ponuke v našich prevádzkach. 

Aké značky okuliarov máme v zľavách tento týždeň?
No skrátka VŠETKY!

Objavujte svet plný farieb so slnečnými okuliarmi svetových značiek ako Guess, Ray-Ban, Polaroid, Tommy Hilfiger, Gant, Bollé, Marciano a iné. Vyberte si z viac ako 40 svetových značiek a 400 modelov slnečných okuliarov a nakupujte ultra výhodne. 

Veríme, že vás náš týždeň zliav poteší a spríjemní vám čas dovolenky a prázdnin. Informujte sa v našich prevádzkach o všetkých výhodách ultra výhodného nákupu u nás. 

Vyberajte, kombinujte, šetrite a zároveň vyzerajte skvele so slnečnými okuliarmi z Očnej Optiky MANIA.