Cenová bomba, ktorá vám prináša viac, ako si myslíte

Cenová bomba či cenový trhák, nech už to nazveme akokoľvek, cena 59,50 EUR za okuliare vrátane dioptrických skiel, hovorí za všetko. Musíme sa vám však s niečím priznať. Ono to nie sú len také obyčajné okuliare. Okuliare svetovej značky OPTISIA určujú budúcnosť v optickom biznise nie len svojim dizajnom, kvalitou rámov a dioptrických skiel, ale aj technológiou virtuálneho zrkadla, vďaka čomu viete mať Očnú Optiku MANIA priamo doma. Vyberajte a skúšajte okuliare za 59,50 EUR v pohodlí domova cez online katalóg alebo na optisia.sk.
Milujete skôr tradičné nakupovanie v kamennom obchode? Okuliare značky OPTISIA nájdete vo všetkých našich optikách po celom Slovensku.

Kvalita popredných svetových značiek sa neskrýva len v okuliarovom ráme OPTISIA, ale aj v dioptrických sklách. V cene získate nie len okuliarový rám, ale aj dioptrické sklá s prémiovou antireflexnou a hydrofóbnou úpravou, ktorá zlepšuje optické vlastnosti a kvalitu videnia.
Bolo ťažšie ako kedykoľvek predtým dosiahnuť pre Vás tak skvelú cenu, ale ako je u nás už zvykom, pre našich zákazníkov robíme maximum. A preto v cene 59,50 EUR získavate aj meranie zraku ZADARMO. Zrak vám zmeriame odborne, bez čakania a presne vtedy, kedy to najviac vyhovuje Vám.

S nami si môžete byť istí, že nakupujete za najlepšiu cenu na trhu, za najlepšiu cenu, akú môžete v tomto čase získať. Avšak, nič netrvá večne, ani táto limitovaná ponuka. Či už si vyberiete svoje nové dioptrické okuliare online prostredníctvom virtuálneho zrkadla alebo v niektorej z našich prevádzok, bombastickú cenu 59,50 EUR vám garantujeme.

Najbližšia prevádzka:

Nakúpiť online:

Meranie zraku ZADARMO:

*V bezkonkurenčnej cene iba 59,50 EUR za kompletné dioptrické okuliare získavate jednoohniskové šošovky z extra tvrdeného materiálu s indexom 1,5, a navyše aj prémiovú antireflexnú a hydrofóbnu úpravu pre čistejšie a ostrejšie videnie. V cene 59,50 EUR je zahrnutý aj kvalitný a štýlový okuliarový rám svetovej značky OPTISIA.