FAQ

Je potrebné sa na meranie zraku objednať?
Áno. Môžete sa objednať z pohodlia domova prostredníctvom rezervačného formulára na našom webe  ( tu: https://optikamania.sk/rezervacia-merania/), telefonicky na bezplatnej linke 0800 183 183 alebo na ktorejkoľvek z našich predajní.

Je v Optike MANIA meranie zraku naozaj zadarmo?
Áno, úplne zadarmo. Meranie zraku u nás nie je podmienené ani nákupom. Príďte sa presvedčiť!

Ako dlho musím čakať na termín merania zraku?
U nás nemusíte čakať na termín dva mesiace ako u očného lekára. Objednáme Vás na najbližší možný termín, prípadne Vám najviac vyhovujúci a to všetko jednoducho, rýchlo a bezplatne.

Je meranie zraku u Vás naozaj odborné?
Meranie zraku našimi špecializovanými optometristami je rovnaké ako u očného lekára. Naši optometristi sa Vám venujú individuálne a dostatočne dlho, aby dosiahli vaše čo najlepšie a najostrejšie videnie.

Ako postupovať keď chcem okuliare reklamovať?
Stačí prísť do niektorej z našich predajní s dokladom o nákupe a reklamovanými okuliarmi. Spoločne s našim predajcom vyplníte reklamačný formulár a spolu s okuliarmi je zaslaný na odborné posúdenie. Vaša reklamácia bude vybavená v lehote do 30 dní.

Dajú sa u vás zakúpiť aj hotové okuliare?
V Optike MANIA ponúkame aj hotové okuliare, ktoré sú určené predovšetkým na prácu s počítačom. Šošovky takýchto okuliarov majú tzv. filter modrého svetla, ktorý zabraňuje prepúšťaniu modrého svetla z umelého osvetlenia a počítačov. Hotové okuliare sú dostupné v rôznych dioptrických hodnotách. Viac informácii o týchto okuliaroch Vám radi poskytnú naši predajcovia.

Vzťahuje sa na okuliare zakúpené v Optike MANIA záruka?
Áno, na všetky slnečné okuliare, okuliarové rámy a okuliarové šošovky sa vzťahuje záručná doba 2 roky.

Môžem si okuliare zakúpiť aj online?
Okuliare v online prostredí nie je možné zakúpiť, avšak je možné si ich vyskúšať vo virtuálnom zrkadle a následne online rezervovať na ktorejkoľvek prevádzke Očnej Optiky MANIA na Slovensku. Vyskúšajte si budúcnosť vyberania okuliarov na vlastné oči.