Dioptrické okuliare

Dioptrické okuliare sú s vami celý deň. V práci, doma i v kine. V Optike MANIA kladieme preto veľký dôraz nielen na dizajn, ale aj na funkčnosť, prevedenie a materiál, z ktorých sú dioptrické okuliare vyrobené. Nosenie dioptrických okuliarov sa v súčasnosti týka 75% svetovej populácie. Okuliare nám pomáhajú pri všetkých každodenných činnostiach, či už je to čítanie dôležitých dokumentov v práci, či štrikovanie svetrov pre vnúčatá doma pri dobrej šálke čaju.

Dioptrické samozafarbovacie okuliare

Transitions

Inteligentné šošovky Transitions sa automaticky prispôsobujú svetelným podmienkam. Reagujú na svetlo okolo vás, a preto inteligentne stmavnú, keď ste vonku a odfarbia sa späť na číre keď sa vrátite späť do interiéru. 
 
“Robia každodenný život ľahším”

Všetky Transitions šošovky blokujú 100% UV lúčov a pomáhajú chrániť proti škodlivému modrému svetlu z digitálnych zariadení, obrazoviek a hlavne slnka.

Získajte kontrolu nad svetlom a užite si bezstarostnú ochranu kedykoľvek, kdekoľvek, pri použití akéhokoľvek digitálneho zariadenia v exteriéri či interiéri.
 

Vyberte si farbu a vytvorte si vlastný štýl:

Transitions Signatur

Style COLORS

NOVINKA

XTRACTIVED Polarized

NAJLEPŠIE RIEŠENIE PRE NOSITEĽOV OKULIAROV, KTORÍ SÚ ČASTO VYSTAVENÍ OSTRÉMU SVETLU A ODRÁŽAJÚCEMU OSLNENIU.

XTRActive Polarized kombinujú výhody inteligentných fotochromatických šošoviek a dynamickej polarizácie. Zaisťujú extra ochranu zraku v akýchkoľvek svetelných podmienkach a zároveň poskytuje ostrejšie videnie, živé farby a širší pohľad.

Blokujú 100% UVA a UVB žiarenia, filtrujú škodlivé modré svetlo vo vnútri i vonku.

“Inteligentné a štýlové dioptrické okuliare na každý deň”

Jedinečne navrhnuté tak, aby chránili oči pred slnečným žiarením vonku a silným umelým svetlom vo vnútri. Neustále sa prispôsobujú všetkým svetelným podmienkam pre lepšie videnie, pohodlie a ochranu. 

Výber správnych okuliarov

Ako si vybrať tie správne okuliare? Najdôležitejšou vecou je, samozrejme, mať predpísané dioptrie u Vášho lekára, alebo si môžete nechať zmerať zrak aj v našich predajňach. Potom si už môžete slobodne vybrať rám, ktorý sa Vám najviac páči. Plastový či kovový? V našej optike nájdete široký výber tých najkrajších rámov. Priam radosť vyberať.

Okuliare na líčenie

Dokonalé líčenie je alfa a omega pre všetky sebavedomé a krásne ženy. Každá nositeľka dioptrických okuliarov pozná ten pocit, keď nevidí dostatočne na to, ako sa líči v oblasti očí. Nepodceňujte silu detailu a skúste naše okuliare na líčenie, pomocou ktorých uvidíte každú linku či mihalnicu. Rámové dioptrické okuliare na líčenie s otočnou šošovkou, ktorú môžete posúvať z jedného oka na druhé a pričom druhému necháte voľnosť, sú ideálne na to, aby vaše oči vyzerali dokonale. Je to skvelý kozmetický doplnok, ktorý by nemal chýbať každej žene, ktorá má dioptrické okuliare. 

Predná časť rámu so stranicami ako aj šošovky sú vyrobené z ultraľahkého organického materiálu. Pánty a skrutky sú vyrobené z hypoalergénnej nehrdzavejúcej ocele. To všetko zabezpečí, že okuliare sú veľmi pohodlné a majú jednoduchú údržbu.

Tento funkčný dizajn zahŕňa 1 model až v siedmich rôznych dioptriách a to s dioptriou od +1.50 do +4.50. Model je transparentnej farby a vyznačuje sa kvalitným spracovaním rámu a šošoviek. K okuliarom na líčenie budete mať pribalené aj elegantné látkové puzdro, v ktorom si ich môžete vziať kamkoľvek so sebou, či už na dolíčenie počas plesu alebo kedykoľvek v práci.

Okuliare na obrazovky

Čoraz viac ľudí vníma modré svetlo ako negatívum, avšak netuší, ako sa voči nemu môže brániť. Vieme, čo za to môže, a ako Vám s tým pomôcť. Odpoveďou sú okuliare s ochranným filtrom proti modrému svetlu.

Bežný človek strávi denne v priemere 11 hodín  pred  obrazovkami smartfónov, počítačov alebo televízie čím sa vystavuje nežiadúcim účinkom žiarenia (modrého svetla), čo preukázateľne spôsobuje myopiu (krátkozrakosť), insomniu (nespavosť), suché oči, neschopnosť koncentrácie alebo bolesti hlavy. Filter na modré svetlo eliminuje toto škodlivé žiarenie a tým chráni vaše oči a mozog.

Najlepším riešením sú okuliare s ochraným filtrom proti modrému svetlu. S takýmito okuliarmi rozhodne nič nepokazíte. Práve naopak, ochránia váš zrak a popritom budete aj skvelo vyzerať.

Kolekcia Nordic Vision Screen Glasses zahŕňa modely s dioptriou, ktoré majú 100% UV ochranu šošovky, antireflexnú vrstvu, ktorá eliminuje nepríjemné svetelné odrazy od lesklých povrchov a zvyšuje optickú čírosť šošovky ako aj hydrofóbny povlak. Vyznačujú sa tiež kvalitným spracovaním rámov vyrobených z ultraľahkého felxibilného materiálu TR90, ktorý zvyšuje komfort a odolnosť, a asferických šošoviek vyrobených z organického materiálu, ktorý absorbuje viac než 50% škodlivého modrého svetla emitovaného z obrazoviek.