Vedeli ste, že slnečné okuliare môžete mať aj dioptrické? Slnečné dioptrické sklá len teraz za 49,00 EUR!

Milí zákazníci, vy čo nosíte dioptrické okuliare! Určite ste sa už pristihli pri tom, ako ste trošku závideli priateľom či známym ich slnečné okuliare. Ako na pláži, v aute či v slnkom zaliatom meste vyzerajú štýlovo, nie sú nepríjemne oslnení a chránia si zrak pred škodlivým UV žiarením. Uvažovali ste už niekedy nad tým, či aj vy ako nositeľ dioptrických okuliarov si môžete dopriať štýl a komfort slnečných okuliarov? Predstavte si, že prídete do Očnej Optiky MANIA, vyberiete si slnečné okuliare, ktoré sa vám páčia zo značky OPTISIA a odídete s nimi ako s plnohodnotnými dioptrickými okuliarmi, ktoré majú všetky ochranné vlastnosti a dizajn slnečných okuliarov. Páči sa vám takáto predstava? Ak áno, navštívte ktorúkoľvek našu prevádzku a pýtajte sa na ponuku dioptrických slnečných okuliarov. 

Istotne sa pýtate: “Čo ma to bude stáť?” U nás v Očnej Optike MANIA, vždy hľadáme ekonomické a výhodné riešenia pre našich zákazníkov. Podarilo sa nám to aj tentokrát a prinášame vám tak širokú kolekciu dizajnových modelov slnečných okuliarov prémiovej značky OPTISIA a k tomu dioptrické sklá, ktoré nerozoznáte od tých v slnečných okuliaroch, za bezkonkurenčnú cenu len 49,00€*. A prečo? Aby si pohľad bez žmúrenia či nepríjemného oslnenia mohol dopriať naozaj každý, aj nositeľ dioptrických okuliarov. 

Dioptrické aj slnečné sklá v jednom! Čo všetko získate? 

Naša ponuka nekončí!

Nie ste si istý, či sa vaše hodnoty dioptrií nezmenili? Máte pocit, že horšie vidíte? Nemáte čas čakať na termín u očného lekára 3 mesiace? Rezervujte si termín na bezplatné meranie zraku na tento týždeň a doprajte si dioptrické slnečné okuliare ešte počas tohto leta.

Značka OPTISIA určujú budúcnosť v optickom biznise nie len svojim dizajnom, kvalitou rámov a skiel, ale aj technológiou virtuálneho zrkadla, vďaka čomu viete mať Očnú Optiku MANIA priamo doma. Vyberajte a skúšajte slnečné okuliare, v ktorých môžete mať aj svoje dioptrie v pohodlí domova cez našu virtuálnu očnú optiku MANIA. Aktuálne s akciou na prémiové slnečné dioptrické sklá len za 49,00 EUR . 

 Katka z Očnej Optiky MANIA TESCO Levice pre vás z kolekcie OPTISIA SILVER 2024 vybrala:

*V bezkonkurenčnej cene iba 49,00 EUR za dioptrické slnečné sklá získavate jednoohniskové sklá z extra tvrdeného materiálu s indexom 1,5, UV filter 400, farebné prevedenie  skla a navyše aj prémiovú antireflexnú a hydrofóbnu úpravu pre čistejšie a ostrejšie videnie. Akcia sa viaže výlučne na nákup slnečných okuliarov značky OPTISIA z kolekcie SILVER a GOLD.