Vedeli ste, že slnečné okuliare môžete mať aj dioptrické? Teraz len za 88,50 Eur.

Vyberte si z novej kolekcie slnečných okuliarov OPTISIA a užívajte si ostrý pohľad s vašimi dioptriami cez slnečné okuliare. 

Milí zákazníci, vy čo nosíte dioptrické okuliare! Určite ste sa už pristihli pri tom, ako ste trošku závideli priateľom či známym ich slnečné okuliare. Ako na pláži, v aute či v slnkom zaliatom meste vyzerajú štýlovo, nie sú nepríjemne oslnení a chránia si zrak pred škodlivým UV žiarením. Uvažovali ste už niekedy nad tým, či aj vy ako nositeľ dioptrických okuliarov si môžete dopriať štýl a komfort slnečných okuliarov? Predstavte si, že prídete do Očnej Optiky MANIA, vyberiete si slnečné okuliare, ktoré sa vám páčia a odídete s nimi ako s plnohodnotnými dioptrickými okuliarmi, ktoré majú všetky ochranné vlastnosti a dizajn slnečných okuliarov. Páči sa vám takáto predstava? Ak áno, navštívte ktorúkoľvek našu prevádzku a pýtajte sa na ponuku dioptrických slnečných okuliarov. 

Istotne sa pýtate: “Čo ma to bude stáť?” U nás v Očnej Optike MANIA, vždy hľadáme ekonomické a výhodné riešenia pre našich zákazníkov. Podarilo sa nám to aj tentokrát a prinášame vám tak širokú kolekciu dizajnových modelov slnečných okuliarov prémiovej značky OPTISIA a k tomu dioptrické sklá, ktoré nerozoznáte od tých v slnečných okuliaroch,  za bezkonkurenčnú cenu len 88,50€. V cene je ako rám tak aj sklá. A prečo? Aby si pohľad bez žmúrenia či nepríjemného oslnenia mohol dopriať naozaj každý, aj nositeľ dioptrických okuliarov. 

Čo všetko získate?

Naša ponuka nekončí!

Nie ste si istý, či sa vaše hodnoty dioptrií nezmenili? Máte pocit, že horšie vidíte? Nemáte čas čakať na termín u očného lekára 3 mesiace? Rezervujte si termín na bezplatné meranie zraku na tento týždeň a doprajte si dioptrické slnečné okuliare ešte počas tohto leta.

Okuliare svetovej značky OPTISIA určujú budúcnosť v optickom biznise nie len svojim dizajnom, kvalitou rámov a skiel, ale aj technológiou virtuálneho zrkadla, vďaka čomu viete mať Očnú Optiku MANIA priamo doma. Vyberajte a skúšajte dioptrické slnečné okuliare v pohodlí domova cez online katalóg alebo na optisia.sk.

 Katka z Očnej Optiky MANIA TESCO Levice pre vás z kolekcie OPTISIA SILVER 2023 vybrala:

Milujete skôr tradičné nakupovanie v kamennom obchode? Slnečné okuliare značky OPTISIA nájdete vo všetkých našich optikách po celom Slovensku. Informujte sa o ponuke v našich prevádzkach.