Milí zákazníci, 

u nás v Očnej Optike MANIA sa neustále zlepšujeme po všetkých stránkach a vylepšujeme ako naše služby, tak aj dostupnosť našich prevádzok po celom Slovensku. Chceme, aby vám boli naše produkty a služby čo najbližšie a aby ste sa u nás cítili príjemne. Preto sme sa rozhodli otvoriť prevádzku v obchodnom centre OPTIMA Košice. Čaká tam na vás cez 1000 okuliarov. Slnečné, dioptrické, detské, športové, ale hlavne – NOVINKY svetových značiek. 

Čo sme si pre vás pripravili 12.07.2024 počas otváračky?

Koleso šťastia s možnosťou vytočenia si nákupu v hodnote až 200€. 

Stačí, keď sa u nás v prevádzke v deň otváračky zaregistrujete do nášho vernostného systému Bonus cardpotočíte kolesom a výhra nákupu v hodnote 200€ môže byť vaša. Vo vernostnom systéme Bonus card zároveň získate všetky výhody nášho vernostného systému, ako napr. za každý nákup v hodnote 100€ získate automaticky špeciálny bonus v podobe darčekovej poukážky v hodnote 10€ alebo bezplatný servis. 

POZOR! Bez výhry alebo darčeka neodídete! V kolese šťastia si viete vytočiť 10, 20, 30, 50 eurovú poukážku, slnečné okuliare MANIA collection alebo iné výhry.  Kompletné pravidlá kolesa šťastia nájdete tu.

Meranie zraku ZADARMO

V Očnej Optike MANIA OPTIMA Košice bude prebiehať nie len počas “otváračky” meranie zraku, ktoré je aktuálne bezplatné. Objednajte sa na tel. linke 0800 183 183, osobne na pobočke alebo online. Zrak vám zmeriame odborne, bez čakania a presne vtedy kedy chcete vy!

 Vidíme sa 12.7.2024.

Optika MANIA OPTIMA Košice

Moldavská cesta 32
040 11 Košice

Otváracie hodiny:
PO – NED: 9:00 – 21:00

Telefón: 055/642 38 85
E-mail: tesco_ke@optikamania.sk

V predajni prebieha meranie zraku.
Vieme, aké dôležité je vyskúšať si nové okuliare pred tým, ako si ich kúpite. Optika Mánia má pre vás predajňu, kde si dobre vyberiete nové okuliare v Košiciach. Jednoducho si vyberiete nové dioptrické okuliare. V ponuke sú tiež značkové slnečné okuliare v rôznych tvaroch. Jednoducho si tak vyberiete okuliare, ktoré sa budú hodiť k vášmu tvaru tváre.
– Meranie zraku
– Značkové slnečné okuliare
– Čistenia a starostlivosť o okuliarové rámy a sklá