Dosť bolo hľadania najvýhodnejšej ceny za multifokálne sklá. Našli ste ju!

Milí zákazníci, vážime si váš čas, preto namiesto toho, aby ste obiehali rôzne optiky a porovnávali ceny, trávte radšej čas so svojou rodinou, deťmi či priateľmi. Tiež si uvedomujeme, že v dobe vysokých cien potravín či energií, je hospodárenie s peniazmi vo vašej domácnosti dôležitejšie, ako kedykoľvek predtým. Preto sme sa rozhodli pomôcť vám a šetriť nie len váš čas, ale aj vašu peňaženku. Vieme, že pri predstave ceny multifokálnych okuliarov, ktoré Vám prinášajú pohodlie viacerých typov okuliarov v jednom, sa vám zatočí hlava. Zľava na multifokálne sklá vo výške 55% je najvyššia na Slovensku. Poteší vašu peňaženku a ušetrí váš čas.

Nie ste si istý, či sú pre vás multifokálne sklá vhodné?

Už vás nebaví stále si prehadzovať okuliare na čítanie cenoviek v obchode s tými na šoférovanie? Tak presne pre vás sú vhodné multifokálne sklá. Ich technológia spája všetky druhy dioptrií, bez ktorých sa nezaobídete do jedných okuliarov. Plynulý prechod dioptriami pri pohľade do diaľky, na monitor počítača, či drobné písmená, vám dopraje komfort, ktorý si zaslúžite.

Pohodlné videnie vždy a všade. Bez prehadzovania si okuliarov!

To nie je všetko!

Navyše sa táto skvelá zľava vzťahuje aj na multifokálne samozafarbovacie sklá, ktoré sú ideálne do slnečného letného počasia. Z čírych skiel v interiéri sa behom pár sekúnd na ostrom slnku sfarbia, čím chránia Váš zrak rovnako dobre, ako slnečné okuliare so 100% UV filtrom. Nosenie dioptrických okuliarov vás už nelimituje. Samozafarbovacie okuliare so šošovkami Transitions sú navyše veľmi štýlové. Veď posúďte sami.

Neprekonateľná technológia samozafarbovacích šošoviek Transitions

Objednajte sa na bezplatné odborné meranie zraku v niektorej z našich prevádzok po celom Slovensku, zaobstarajte si multifokálne okuliare v Očnej Optike MANIA a trávte so svojou rodinou či priateľmi viac času, pohodlne a štýlovo. Viac o ponuke v našich prevádzkach.