Nie ste si istý? Okuliare ako darček môžete vymeniť počas celého januára!

Milí zákazníci, uvedomujeme si, ako náročné je vybrať priateľom, rodine, či známym vhodný darček. Vieme, že chcete  na Vianoce prekvapiť, a preto nie je na mieste, aby o darčeku vedel obdarovaný vopred. Okuliare, či už slnečné, alebo dioptrické sú darček, ktorému sa oči tešia celý rok, nie len na Vianoce. V Očnej Optike MANIA sa nemusíte obávať, či Vami zakúpené okuliare budú obdarovanému sedieť. Garantujeme* Vám, že slnečné okuliare, alebo okuliarové rámy zakúpené počas decembra,  Vám v rámci celého januára vymeníme. 

A prečo?

Aby Vianoce a zrak Vašich blízkych boli v bezpečí. 

A to nie je všetko, počas decembra sme si pre Vás pripravili svetové značky ako RayBan, Polaroid, GANT, Swarovski a iné v zľavách až do 70%.

 

Najbližšia prevádzka:

*Vymeniť je možné len okuliarové rámy a slnečné okuliare zakúpené v mesiaci december. Vymeniť je možné len slnečné okuliare a okuliarové rámy bez poškodenia a bez známok nosenia, len za tovar v rovnakej alebo vyššej hodnote. Rozdiel hodnoty, v prípade, že nový tovar má vyššiu hodnotu ako je hodnota meneného tovaru, si zákazník dopláca.