Nové exkluzívne priestory Očnej Optiky MANIA
v OC Galéria TESCO Dunajská Streda

Milí zákazníci, 

u nás v Očnej Optike MANIA sa neustále zlepšujeme po všetkých stránkach a vylepšujeme ako naše služby, tak aj dostupnosť našich prevádzok po celom Slovensku. Chceme, aby vám boli naše produkty a služby čo najbližšie a aby ste sa u nás cítili príjemne. Preto sme sa rozhodli  otvoriť prevádzku v obchodnom centre Galéria TESCO Dunajská Streda. Čaká tam na vás cez 1000 okuliarov. Slnečné, dioptrické, detské, športové, ale hlavne – NOVINKY svetových značiek. 

Čo sme si pre vás pripravili 20.10.2023 počas otváračky?

Koleso šťastia s možnosťou vytočenia si nákupu v hodnote až 200€. 

Stačí, keď sa u nás v prevádzke v deň otváračky zaregistrujete do nášho vernostného systému Bonus cardpotočíte kolesom a výhra nákupu v hodnote 200€ môže byť vaša. Vo vernostnom systéme Bonus card zároveň získate všetky výhody nášho vernostného systému, ako napr. za každý nákup v hodnote 100€ získate automaticky špeciálny bonus v podobe darčekovej poukážky v hodnote 10€ alebo bezplatný servis. 

POZOR! Bez výhry alebo darčeka neodídete! V kolese šťastia si viete vytočiť 10, 20, 30, 50 eurovú poukážku, slnečné okuliare MANIA collection alebo iné výhry.  Kompletné pravidlá kolesa šťastia nájdete tu.

Zľavy až do 70%

Na svetové značky ako GUESS, RayBan, Swarovski a iné. 
Z Očnej Optiky MANIA bez zľavy skrátka neodídete! Pripravili sme si pre vás množstvo modelov slnečných okuliarov a okuliarových rámov rôznych známych svetových značiek v zľavách až do 70%. Odneste si napr. slnečné okuliare GUESS či RayBan, alebo okuliarový rám Swarovski so zľavou 70%. 

Špeciálna akcia!

Okuliarový rám exkluzívnej značky OPTISIA z kolekcie SILVER s dioptrickými sklami môžete mať teraz len za 59,50€. 

Kde nás v Dunajskej Strede nájdete?