Výhody od zdravotných poisťovní

Viete o tom, že približne jedno z piatich detí má problémy so zrakom? Deti rýchlo rastú a niekedy chtiac-nechtiac okuliare poškodia. Vieme, že aj malý problém môže znamenať vysoké výdavky. Preto okrem zliav a výhod, ktoré Vám ponúkame sme taktiež aj zmluvným partnerom zdravotných poisťovní,
ktoré Vám prispejú od 50€ do 100€ na nové dioptrické okuliare. Ak ste poistencom v zdravotnej poisťovni Dôvera, Union alebo Všzp, neváhajte a navštívte Očnú Optiku Mania pre ešte väčší balík výhod. Aké výhody a ako ich je možné uplatniť sa dočítate nižšie.

Ak ste poistení v zdravotnej poisťovni Dôvera môžete využiť benefit, ktorým Vám poisťovňa prispeje sumou 50€ na nové okuliare. Táto ponuka platí pre deti do 18 rokov a je možné ju využiť raz ročne. O príspevok môžete požiadať pomocou mobilnej aplikácie Dôvera alebo cez elektronickú pobočku MojaDôvera. Žiadosť je možné podať do 30 dní od dátumu očného vyšetrenia. 

Poistenci zdravotnej poisťovne Union dostávajú 70€ príspevok na nové dioptrické rámy a šošovky. Tento benefit si môžu uplatniť deti do veku 18 rokov raz ročne. Žiadosť o uznanie benefitu stačí odovzdať na kontaktné miesto do konca kalendárneho roka.

Všeobecná zdravotná poisťovňa poskytuje svojim poistencom benefit vo výške 100€ na okuliarový rám. Taktiež poskytuje príspevok na rám a šošovky pri výške dioptrie do +4/-4. Benefity platia pre deti do 18 rokov.
Poisťovňa má však aj príspevok pre dospelých na okuliarové šošovky, ktoré majú výšku nad +6/-8.