Ako získať príspevok až do 111 Eur na detské dioptrické okuliare?

Milí zákazníci,

návrat detí do školy dokáže byť finančne dosť náročný pre ich rodičov. V Očnej Optike MANIA si to uvedomujeme, a preto vám dávame návod, ako iba u nás môžete získať spolu s bonusom od vybranej poisťovne príspevok až do 111 Eur na dioptrické okuliare pre vaše dieťa.  Bonus je možné uplatniť aj na našu novinku – “nezničiteľné” okuliarové rámy značky NANO. 

 

Navrhnuté tak, aby vydržali!

Viete o tom, že približne jedno z piatich detí má problémy so zrakom? Deti rýchlo rastú a niekedy chtiac-nechtiac okuliare poškodia. Preto Vám prinášame NEZNIČITEĽNÉ okuliarové rámy značky NANO. Tieto rámy sa dajú skrútiť, sú ohybné, hypoalergénne, ultraľahké a veľmi flexibilné. Sú vyrobené z vysoko odolného a pružného materiálu „SILIFLEX“.

Prehrať video

 

Vieme, že aj malý problém môže znamenať vysoké výdavky. Využite preto všetky výhody, bonusy a príspevky, na ktoré môžete mať nárok.  Sme zmluvným partnerom zdravotných poisťovní, ktoré Vám prispejú od 50€ do 100€ na nové dioptrické okuliare. Ak ste poistencom v zdravotnej poisťovni Dôvera, Union alebo VšZP, neváhajte a navštívte Očnú Optiku Mania pre ešte väčší balík výhod. Aké výhody, a ako ich je možné uplatniť sa dočítate nižšie.

Príspevky zdravotných poisťovní

Ak ste poistení v zdravotnej poisťovni Dôvera môžete využiť benefit, ktorým Vám poisťovňa prispeje sumou 50€ na nové okuliare. Táto ponuka platí pre deti do 18 rokov a je možné ju využiť raz ročne. O príspevok môžete požiadať pomocou mobilnej aplikácie Dôvera alebo cez elektronickú pobočku MojaDôvera. Žiadosť je možné podať do 30 dní od dátumu očného vyšetrenia. 

Poistenci zdravotnej poisťovne Union dostávajú 70€ príspevok na nové dioptrické rámy a šošovky. Tento benefit si môžu uplatniť deti do veku 18 rokov raz ročne. Žiadosť o uznanie benefitu stačí odovzdať na kontaktné miesto do konca kalendárneho roka. V prípade uplatnenia benefitu od poisťovne Union, je potrebné, aby jeden z rodičov bol tiež poistencom z.p. Union.

Všeobecná zdravotná poisťovňa poskytuje svojim poistencom benefit vo výške 100€ na okuliarový rám. Taktiež poskytuje príspevok na rám a šošovky pri výške dioptrie do +4/-4. Benefity platia pre deti do 18 rokov.
Poisťovňa má však aj príspevok pre dospelých na okuliarové šošovky, ktoré majú výšku nad +6/-8. 

Využite možnosť získať ďalší BONUS na okuliarový rám 5 EUR a na okuliarové šošovky 6 EUR . Bonus je možné získať veľmi jednoducho. Informujte sa vo svojej najbližšej Očnej Optike MANIA

*Benefit je možné uplatniť po splnení všetkých podmienok stanovených zmluvnou poisťovňou ako napr.: predpis na vyhotovenie dioptrickej zákazky musí vystaviť zmluvný očný lekár s platnosťou 30 dní od vystavenia, dioptrickú zákazku musí zhotoviť zmluvná očná optika. Očná Optika MANIA nezodpovedá za prípadné zamietnutie bonusu zo strany zdravotnej poisťovne.