Vytipovali sme pre vás TOP 25 slnečných okuliarov pre ženy na rok 2024. Ktoré to sú?

Milí zákazníci, už viac ako 27 rokov pre vás rok čo rok vyberáme slnečné okuliare na novú sezónu. Sledujeme svetové trendy a zaujímame sa o to, čo požadujete, vy naši zákazníci. Náš tím odborníkov, produktových špecialistov a predajcov precestoval štýlové Miláno, elegantný Paríž, nevídanými dizajnovými kúskami nabitý New York a iné svetové metropoly, len aby sme vám mohli priniesť najlepšie, najštýlovejšie a technologicky najvyspelejšie slnečné okuliare, ktoré rok 2024 ponúka. A podarilo sa! Kolekcia 2024 vás nechá v nemom úžase. Na našich prevádzkach vás čaká široká škála tvarov, farieb, jedinečných štýlov. 

Ako taký výber okuliarov prebieha? 

Výber novej kolekcie nie je taký jednoduchý proces, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. “Pri výberoch sledujeme najnovšie trendy,” hovorí naša dlhoročná produktová špecialistka Mgr. Lívia Šidlová, “avšak potrebujeme poznať preferencie našich zákazníkov, aby sme vyskladali čo najpútavejšiu kolekciu.” Móda ale nie je všetko. Potrebujeme dbať aj na kvalitu prevedenia a použitých materiálov, funkčnosť, praktickosť a celový dizajn okuliarov.

Výber TOP slnečných okuliarov pre rok 2024 je už na našich prevádzkach. Ktoré to sú? 

V rekordne krátkom čase sa nám podarilo od našich dodávateľov doručiť na Slovensko horúce novinky slnečných okuliarov pre rok 2024, ktoré sú už na našich prevádzkach. A ako tieto TOP modely rozpoznáte? Hľadajte nálepku, ktorú vidíte nižšie a môžete si byť istí, že v týchto okuliaroch budete „IN”.